ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Наступний текст – договір між інтернет-магазином timi-tex.com, далі «Продавцем» і користувачем онлайн-сервісів шопінгу незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, підприємець), в майбутньому «Покупця».
2. Даний Договір визначає умови придбання дитячого одягу та аксесуарів, далі «Товар» Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
3. Договір є публічним відповідно до статті 633 та статті 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом «усного договору» і має належну юридичну силу.
4. Відповідно до статті 642 Цивільного кодексу України повним і безумовним прийняттям умов цього договору про пропозицію, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є той факт, що покупець здійснив оплату товарів на сайті інтернет-магазину.
5. В даній оферті мають значення наведені нижче визначення:

  • «Інтернет-магазин» – це сайт Продавця, створений для укладення договорів купівлі-продажу дистанційно після того, як покупець ознайомиться із запропонованим timi-tex.com Продавцем на сайті.
  • «Продавець» є організацією, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізичної особи-підприємця, яка реалізує товар.
  • “Товар” – це продукт, запропонований до продажу, розміщений на сайті timi-tex.com
  • «Покупець» є фізичною та/або юридичною особою, яка здійснює замовлення на timi-tex.com сайті.
  • «Отримувачем» є фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений товар.
  • «Акцепт» є повним і безумовним прийняттям Покупцем умов Договору.
  • «Замовлення» – окремі предмети з асортименту Товару, обрані покупцем при реєстрації заявки на сайті.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Продавець продає і поставляє Товар за поточною ціною списку, яка опублікована на сайті timi-tex.com, а Покупець оплачує і приймає Товар
відповідно до умов цього Договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

1. Замовлення приймаються через timi-tex.com сайті.
2. Покупець має право замовити будь-який товар, представлений на Сайті інтернет-магазину і доступний до замовлення
3. Кожна позиція може бути замовлена в будь-якій кількості.
4. За відсутності товару на складі менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або електронною поштою).
5. У разі відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічною моделлю, відмовитися від товару, скасувати замовлення.
6. Продавець не надає послуг купівлі-поставки товарів, придбаних у третіх товарів за дорученням покупця.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕНЯ

1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення даного Договору з Продавцем.
2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, перерахувавши гроші на рахунок Продавця. Датою оплати є день, коли гроші надійдуть на рахунок Продавця.
3. Ціни на будь-які товари timi-tex.com вказані на сайті компанії, діють на момент замовлення.
4. Покупець має право підтвердити або скасувати замовлення до його оплати.
5. Оплатити замовлення можна відразу на сайті timi-tex.com за допомогою Вашої кредитної картки. Просто натисніть на слово Оплатити після того, як ви вибрали Товари, заповнили обов’язкові поля замовлення і оформили замовлення. Оплата відбувається будь-якою кредитною карткою через систему Приватбанку та LI’PAY.
6. Оплатити замовлення також можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку ФОП Кутовий Анатолій Станіславович 5169 3305 1626 4931
7. Якщо замовлення не оплачено протягом 3 днів – замовлення буде скасовано.

УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати умови оплати і обрати спосіб доставки
2. Замовлення доставляється до складів транспортних компаній або адресно, вартість доставки оплачується окремо.
3. Безкоштовна доставка по Україні діє на суму замовлення 1500 грн: безкоштовна доставка по Україні на склад компанії-перевізника (за умови 100% передоплати)
4. Доставка Укрпоштою здійснюється за умови 100% передплати за товар
5. САМОВИВІЗ. Заказ можна забрати безпосередньо на підприємстві з 08:00 до 17:00 з Пн. по Пт., за адресою м.Чернігів, вул. І.Мазепи, 66/1. Субота та Неділя вихідні.

ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ У СВЯТКОВІ ДНІ

У разі зміни графіка виконання та доставки замовлень у святкові дні Покупець буде додатково повідомлений заздалегідь по телефону або по e-mail.

СТРОК ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

1. Замовлення відправляються протягом 1-5 робочих днів з дати оплати. Якщо відправлення проводиться через Нову Пошту, замовлення зазвичай буде доставлено протягом 24 годин (в деяких випадках – через 48 годин). Доставлений вантаж зберігається в офісі перевізника в місці прибуття, одержувач може забрати його в будь-який зручний час протягом 5 днів.
2. У разі неналежної доставки замовлення з вини Продавця (недотримання замовлення або товару неналежної якості) подальші дії обговорюються індивідуально з менеджером інтернет-магазину timi-tex.com.
3. Вважається, що замовлення було виконано під час передачі Покупцю або його довіреним особам. Договір між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Покупцеві або його довіреним особам.

СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНЬОГО ТОВАРУ

1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.
2. Якщо у Продавця відсутній Товар, Продавець може запропонувати рівноцінну заміну.
3. У разі запитань від Покупця щодо властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення, необхідно звернутися за консультацією до менеджера інтернет-магазину по телефону або електронною поштою.

ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

1. Згідно постанови КМУ від 19.03.1994 №172 не підлягають поверненню:

  • білизна натільна
  • білизна постільна
  • товари для немовлят

2. Покупець може повернути Товар у випадку виявлення дефектів або браку.
3. Покупець має право написати лист-рекламацію і вислати на електрону пошту timitex.ua@gmail.com, вказавши причину і надавши підтверджуючі фото і опис.
4. У випадку повернення або обміну товару, Покупець зобов’язаний повернути товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений.
5. Продавець розглядає скаргу протягом 3-х робочих днів з моменту її отримання, про результати розгляду і про прийняте рішення Продавець повідомляє в електронному вигляді.

АВТОРСЬКІ ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

1 Продавець володіє ексклюзивним авторським правом на фотографії, графічні зображеня на сайті і є їх єдиним автором.
2 Продавець використовує фотографії, розмістивши на сайті timi-tex.com для ілюстрації товарів і послуг.
3 Якщо інші автори виявили розміщення своїх фотографій на timi-tex.com, всі претензії приймаються на електрону пошту timitex.ua@gmail.com

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ. ЯК ВНЕСТИ ЗМІНИ

1. Акцепт Договору Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.
2. Договір набирає чинності з моменту, коли покупець оплачує замовлення і діє до тих пір, поки Продавець не виконає зобов’язання за цим Договором.
3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який час і без попереднього повідомлення покупця. Поточна (поточна) редакція Договору завжди доступна на сайті.
4. Покупець погоджується і визнає, що зміни до Оферти тягнуть за собою ці зміни в договорі, вже чинному між Покупцем і Продавцем, і ці зміни в Договорі втрачають чинність з такими змінами в Оферті.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

1. Продавець гарантує, що інформація, яку Покупець вказує при реєстрації або під час оформлення замовлення, зберігається.
2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використовуватися в особистих інтересах або для поширення спаму.
3. При замовленні Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі даних Продавця виключно для ідентифікації Покупця за повторними замовленнями, і для їх правильного виконання.
4. Якщо покупець відмовиться, Продавець не зможе виконати замовлення відповідним чином.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару, поки він не буде переданий Покупцеві.
2. Одержувач або його Довірена особа несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням предмета з моменту його отримавши.
3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки на виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.
4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання або зберігання товару Покупцем, замовленим на Сайті time-tex.com.
5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
6. Сторони дійшли згоди, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.